Bakırköy Uzman Psikolog Merkezi

by admin
0 comment
Bakırköy Psikolog

Bireyin sahip olması gereken en önemli özellik ruh sağlığıdır. Çünkü insan ruhu ile bütünleşir. Aklı ile karar verir. Kendini bu şekilde yönetir. Kararlar veririz. Eğer burada bir sorun ortaya çıkarsa kendimize hakim olamamaya başlarız. Böylece hayat kalitemiz düşer. Bu işlevlerini rahat yerine getiremeyen insanlar da psikolog desteği alırlar. Ancak gidilecek psikolog oldukça önemlidir. İyi araştırılmalıdır.

Uzman Psikolog: Aysun Şeker

Psikologlar, normal olmayan davranışlarımızı düzeltmeye yönelik çalışmalar yapan kimselerdir. Bireyin sorununa yönelik en uygun tedavi yöntemini uygularlar. Her psikolojik sorun aşılabilir. Bunun için işin uzmanı ile çalışmak çok önemlidir.

Bakırköy Psikolog

Bakırköy civarında ikamet ediyor iseniz Aysun Şeker, psikolog tercihinde iyi bir seçim olacaktır. Çünkü biz kişiye uygun olan tedavi yöntemini uygularız. Her psikolojik sorun aşılabilir. Bunun için işin uzmanı ile çalışmak çok önemlidir. Danışanımız sorunlarını anlatıyor, biz onu dinliyoruz. Daha sonra beraber konu üzerine konuşuyoruz. Sorunları açığa çıkarıyoruz. Daha sonra kişiye uygun olan terapi yöntemini belirliyoruz. Bizlere rahatça sorunlarınızdan bahsedebilirsiniz. Anlattıkça alışır ve rahatlarsınız. Birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Bunlar:

  • Bireysel Danışmanlık
  • Aile Terapisi
  • Çift Terapisi
  • Cinsel Terapi
  • Ergen Psikoloğu

Size en uygun olacak terapi uygulanır. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bakırköy psikolog için mutlaka arayın. Sorunlarınızı beraber çözelim. Hayat kaliteniz artsın.

Uzman Bakırköy Psikolog

Her psikolojik sorun aşılabilir. Bunun için işin uzmanı ile çalışmak çok önemlidir. Danışanımız sorunlarını anlatıyor, biz onu dinliyoruz. Daha sonra beraber konu üzerine konuşuyoruz. Sorunları açığa çıkarıyoruz. Daha sonra kişiye uygun olan terapi yöntemini belirliyoruz. Durumun zorluğuna göre seans süresi de değişmekte. Bir seans 50- 60 dakika arasında çeşitlilik gösterebilir. Bireysel sorunlarınızda yardım alabilirsiniz. Özellikle panik atak, anksiyete, fobi vb. Bunlar aşılabilecek durumlardır. Sadece yapmanız gereken bir uzmanına danışmaktır. Bu konu için de bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Uzman Bakırköy psikolog arayışında iseniz mutlaka arayın. Sorunlarınızı beraber çözelim. Hayat kaliteniz artsın.

Bireysel Psikoterapi

Bakırköy Bireysel Danışmanlık, yalnızca danışman ile danışan arasında geçer. Araya başkası girmez, müdahale edemez. Danışman, danışana çeşitli sorular yönelterek danışanın derdini anlamaya çalışır. Sorun ortaya çıkınca da beraber en uygun tedavi yöntemini belirler. Durumun ciddiyetine göre seans, 1-10 arası seans şeklinde değişim gösterebilir. Her psikolojik sorun aşılabilir. Bunun için işin uzmanı ile çalışmak çok önemlidir.

Danışanımız sorunlarını anlatıyor, biz onu dinliyoruz. Sorunlarınızı beraber aşacağımıza inanıyoruz. Siz de bize güvenin ve yaşam kalitenizi yükseltin. En önemli olan şey sağlıktır. Özellikle akıl ve ruh sağlığı çok önemlidir. Çünkü kendimizi tamamen bunlarla yönetiriz. Kararlar veririz. Eğer burada bir sorun ortaya çıkarsa kendimize hakim olamamaya başlarız. Böylece hayat kalitemiz düşer. Gelin beraber hayat kalitenizi artıralım, sorunlarınıza çözümler bulalım. Eski mutluluğunuza kavuşun.

You may also like

Leave a Comment

Mesaj Gönder
Yardıma mı İhtiyacın Var?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by